אלפי ישראלים בני 60+ נפגשים מדי שבוע לטיולים עם חברים חדשים בכל רחבי הארץ.
איך אפשר להצטרף אליהם?

רוצה להכיר חברים חדשים בגילאי 60 פלוס? אולי זוגיות חדשה? הסטטיסטיקה מלמדת שזה לא תמיד פשוט. בדיוק בגלל זה אנחנו בקהילת ביגטיים, המועדון החברתי הגדול בישראל לבני 60 פלוס, הקמנו את מיזם מטיילים בארץ. ועכשיו גם אתם מוזמנים!

אומרים שבגיל שלנו מגיע הזמן בוא אפשר לשבת רגל על רגל ולנוח, אנחנו אומרים שזה בדיוק הזמן לצאת החוצה ולהתחיל לטייל. ואכן, זאת בדיוק התקופה לנצל את הזמן שהתפנה לנו והקדשנו אותו עד היום לעיסוקים אחרים או לעבודה, על מנת לצאת ולחקור את ארצנו היפה בשתי רגליים.

במטיילים ביגטיים, מועדון הטיולים החדש של ביגטיים 60+, אנחנו עושים בדיוק את זה – יוצאים לטיולים מהנים, מרתקים ומגוונים, המאפשרים לכם להנות מהטבע הירוק והפתוח או מהערים המרתקות והאורבניות וחוקרים ביחד את מרקמה הנפלא והייחודי של ישראל.

מטיילים בסטייל ובקצב שלכם

אז אולי גם אתם שאלתם את עצמכם, מה זה מטיילים ביגטיים? מטיילים ביגטיים הוא מועדון טיולים מבית ביגטיים 60+, שמעניק לכם טיולים כל חודש – הטיולים הם טיולים קבוצתיים מאורגנים, המודרכים בידי צוות המדריכים של ביגטיים. אך יותר מכל, מטיילים ביגטיים מאפשרים לכם לצאת לטיול שמותאם בדיוק עבורכם.

גם להכיר חברים חדשים למטרה חברתית או זוגית וגם להנות מהארץ היפה שלנו בסיורים וטיולים. מוזמנים להצטרף אלינו. לחצו על הכפתור לקבלת הפרטים המלאים.
שימו לב, ההגעה לטיולים היא עצמאית וללא הסעה.

מסלולים קלילים  אנחנו יודעים שלצאת החוצה ולטייל זה בדיוק מה שכולנו צריכים בתקופה זו של החיים, אבל אנחנו גם יודעים שכבר אין לנו כוחות וסבלנות למסלולים ארוכים ומורכבים. המסלולים המוצעים במטיילים ביגטיים הם מסלולי טיול קלילים ולא ארוכים, שיאפשרו לכם לשמור על הכוחות לאורך כל הדרך. בנוסף, אנחנו משלבים במסלולי הטיול שלנו בין נסיעות והליכות קצרות, על מנת שכל אחד יוכל לטייל בקצב המותאם עבורו.

טבע ואורבני – עכברי עיר פעילים או רגועים? במסגרת מועדון מטיילים ביגטיים אנחנו משלבים בין מסלולי טיול בטבע הנפלא ובאוויר הצלול והפתוח, לבין מסלולי טיול אורבניים, מגוונים ומרתקים.

מידע והיסטוריה – לפעילות הפיזית שמביא איתו הטיול יש יתרונות רבים לגוף ולנפש ואת זה אנחנו כבר יודעים, אבל מה עם פעילות שתפעיל את הראש? מסלולי הטיול של מטיילים ביגטיים משלבים הסברים על מקום הטיול ועושים את הקישור לסיפור ההיסטורי, על מנת שתמיד נבין בדיוק היכן אנחנו נמצאים ונמשיך לאתגר את עצמנו במידע חדש ומרתק.

שילוב תרבויות וטעמים  במסגרת מועדון מטיילים ביגטיים, אנחנו יוצאים החוצה מהמוכר והיומיומי ומכירים תרבויות שונות, על מנת לגלות את האחר ולהעשיר את עולמנו בגוונים חדשים. אנחנו נחשפים לסיפורים מרתקים, עולמות שונים וכמובן, טעמים חדשים ומסקרנים.  

הדרכה  כל הטיולים שלנו גם האורבניים וגם אלו המתקיימים בחיק הטבע, מועברים בידי צוות הדרכה מנוסה ומקצועי, שמעשיר את הטיול בהסברים מפורטים וסיפורים מעניינים. כמובן שמעבר להדרכה הצוות המקצועי של מטיילים ביגטיים ישמח תמיד לעזור לכם בכל מה שתצטרכו.

חברה – הטיולים במסגרת מועדון החברים של מטיילים ביגטיים, נבנו במיוחד על מנת לאפשר לכם לחוות חוויות חדשות ומרגשות ולהכיר חברים חדשים לדרך. אנחנו מאמינים שהחברה הטובה, היא המפתח לחוויה טובה ואנחנו רואים כי רוב המשתתפים בטיולים שלנו, עושים זאת קודם כל בגלל החברה ורק אחר כך בגלל הטיול.

מועדון מטיילים ביגטיים הוקם על מנת לאפשר לכם פשוט לצאת החוצה ולטייל, מבלי לתכנן ולהתכונן. אז זה הזמן שלכם לצאת מהבית, להנות מזמן נפלא בחוץ, מחברה טובה ומתחושת הביחד ולהצטרף לקהילת המטיילים של מטיילים ביגטיים.
שימו לב, ההגעה לטיולים היא עצמאית וללא הסעה.

הצטרפו למועדון ביגטיים לגילאי 60+ בלבד ותהנו מטיולים, סיורים, קורסים, מגזין חודשי וכמובן, המון חברים חדשים בראש טוב. צרו קשר בלחיצה על הכפתור מתחת.

מה לגבי חברים חדשים בגיל השלישי?

מובן שלטייל זאת חוויה נהדרת בפני עצמה, לכן "מטיילים ביגטיים" היא מסגרת טיולים מיוחדים, מהנים ומרתקים מסוגים שונים. אך החלק הכי מהותי באמת בטיולים – אלו החיבורים שנוצרים, החברויות, ההכרויות המדהימות. כך תוכלו ליצור מפגשים חברתיים חדשים ולהנות מחיי חברה פעילים, מעניינים ותוססים – והכל עם חברים וחברות מאזור המגורים שלכם. הרי ככל שהגיל עולה, כך רבים מוצאים עצמם מתקשים לייצר חברויות חדשות. בדיוק בשביל זה נולד הרעיון של "מטיילים ביגטיים" – כדי שכל אחד, מכל אזור בארץ, יוכל להכיר, להתחבר וליצור חברים חדשים, באזור המגורים שלו. בנוחות, בכיף ובשמחה, תוך כדי שמטיילים ברחבי הארץ. 

מיכל קורי, מטיילת שהצטרפה לטיול שלנו מספרת: 
"הצטרפתי לקטיף דובדבנים ויום טיול בצפון. היה טיול מדהים ומשגע, חוויתי, ובלתי ניתן לתאר כמה נהנתי! 
חזרתי הביתה מוצפת חוויות, דובדבנים טעימים בשפע, ואפילו הכרתי כמה חברים חדשים שהחלפנו מספרי טלפון. 
מחכה בקוצר רוח לטיול הבא של ביגטיים! הינה כמה תמונות שצילמתי בטיול." 

ליצירת קשר והצטרפות למועדון ביגטיים לחצו על הכפתור:

הצטרפו למועדון ביגטיים!

לפרטים נוספים, יצירת קשר או הצטרפות מלאו ושלחו את הטופס:

*לתשומת ליבכם: המנוי כרוך בתשלום*